Site navigation

Miałeś wypadek? Doznałeś urazu nie z twojej winy?

Z nami uzyskasz najwyższą rekompensatę Zadzwoń do nas: 0800 0743 222

Prawnicy wyspecjalizowani w odszkodowaniach powypadkowych w Szkocji

W LawWin wiemy z doświadczenia, że kiedy już doznałeś wypadku potrzebujesz wsparcia silnego zespołu. LawWin może to Tobie zapewnić. Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników zajmujących się roszczeniami odszkodowawczymi, którzy staną z Tobą do walki o należne Tobie odszkodowanie. Działamy bezpośrednio dla klientów, bez pośredników.

Działamy na zasadzie “No Win, No Fee” czyli jeśli nasz firma nie wygra twojej sprawy to klient nie ponosi żadnych kosztów. Oznacza to, że możesz bezpiecznie ubiegać sie o swoje roszczenie odszkodowawcze, wiedząc, że będziesz chroniony przed jakimkolwiek ryzykiem kosztów. Nie musisz się martwić, nie ma żadnych ukrytych opłat i nie ponosisz żadnych kosztów z góry.

Nasze główne biura znajdują się w Edynburgu i Glasgow, ale zajmujemy się roszczeniami z tytułu wypadków w całej Szkocji i regularnie działamy i spotykamy się z klientami w Dundee, Perth, Aberdeen, Inverness oraz we wszystkich innych częściach Szkocji.

Skontaktuj się z nami, aby omówić Twoje roszczenie odszkodowawcze po urazie.

Wypadek samochodowy

Odpowiemy na twoje pytania na dotyczące Twojego roszczenia odszkodowawczego.

Wypadek w pracy

Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o potencjalnym roszczeniu odszkodowawczym, które możesz mieć.

Wypadek rowerowy

Porozmawiaj z nami o odszkodowaniu, które może Tobie się należeć.

Eksperci od odszkodowań po wypadkach

Jesteśmy tutaj, aby porozmawiać o roszczeniu odszkodowawczym, które możesz mieć, bez względu na rodzaj wypadku.

Eksperci od odszkodowań powypadkowych

W LawWin oferujemy więcej niż tylko wiedzę prawniczą. Nasz zespół rozumie jak poważny wpływ wypadek może mieć na twoje życie, zmartwienia i problemy nim spowodowane oraz niepewność związana z wystąpieniem o odszkodowanie. Będziemy Twoim sojusznikiem, którego potrzebujesz w trudnym czasie, udzielając Tobie wsparcia i odpowiedzi w prosty sposób. W LawWin udzielimy Tobie jasnych odpowiedzi podczas pierwszej rozmowy z nami. Nie zostaniesz przekierowany do kogoś innego, nie będziemy do ciebie oddzwaniali później (chyba że chcesz  abyśmy oddzwonili). Cokolwiek stało się Tobie, zapewniamy, że nasz zespół profesjonalych prawników zajmujących sie odszkodowaniami powypadkowymi  ma doświadczenie, aby Tobie pomóc.